Предыдущий
Следующий
Prekė 28 of 60
 1. \"Skiautinių lapeliai\" nemokama siuvimo schema
  \"Skiautinių lapeliai\" nemokama siuvimo schema
  Поделиться в...
  Поделиться по E-Mail Поделиться на Facebook Поделиться на Twitter Share on Google Buzz Поделиться хорошим товаром на Digg
 2. Товар был добавлен в наш каталог Вторник 28 Август, 2012.

  "Skiautinių lapeliai" nemokama siuvimo schema

  Our Price:  

  Доступные опции:

  Pasisiūkite tai iš Amy Butler audinių. Amy pati siuva nuostabias rankinių kolekcijas, minkštus pufus, interjero detales bei spalvingus rūbus. Ji neabejoja, kad mes galime tai padaryti taip pat, ir siūlo į pagalbą siuvimo iškarpas.
  Audinius galite pasirinkti čia.
  Pasisiūkite tai su BERNINA siuvimo mašina!

  Kas yra nemokamos schemos?
  Nemokamos mezgimo, nėrimo, siuvinėjimo ar kitos technikos schemos yra aprašymas kaip atlikti vieną ar kitą rankdarbį. Jos yra elektroninio formato, todėl su prekėmis nesiunčiamos.

  Kaip užsisakyti ir pasinaudoti nemokamą schemą?
  Įsidėkite ją į krepšelį su kitomis prekėmis ir patvirtinkite užsakymą.
  Pamatysite užrašą – „Jūsų užsakymas priimtas!“. Po juo matysite nuorodą „Parsisiųskite iš čia:“. Spustelėkite tamsiai raudonos spalvos schemos pavadinimą ir išsisaugokite ją savo kompiuteryje iškart po užsakymo patvirtinimo ar vėliau (30 dienų bėgyje) iš skyrelio „Mano duomenys“.

  Kiek nemokamų schemų galima užsakyti?
  Nemokamų schemų parsisiuntimo kiekis nėra ribojamas, tad į krepšelį galite susidėti tiek schemų, kiek jums patinka. Nedarykite atskirų užsakymų kiekvienai schemai, o susidėkite jas į vieną krepšelį ir tada tvirtinkite užsakymą. Taip sutaupysite tiek savo, tiek mūsų laiką.
  Pastaba: jei jūsų prekių krepšelio suma lygi 0 Lt (t.y. jei jūs užsakote tik nemokamas schemas), iš mokėjimo būdų rinkitės „Išankstinį apmokėjimą“.


  Колличество  


  Отзывы

Посетители, которые заказывают данный товар, также выбирают