Предыдущий
Следующий
Prekė 30 of 60
 1. \"Elegantiškas šalikėlis\" nemokama siuvimo schema
  \"Elegantiškas šalikėlis\" nemokama siuvimo schema
  Поделиться в...
  Поделиться по E-Mail Поделиться на Facebook Поделиться на Twitter Share on Google Buzz Поделиться хорошим товаром на Digg
 2. Товар был добавлен в наш каталог Четверг 20 Декабрь, 2012.

  "Elegantiškas šalikėlis" nemokama siuvimo schema

  Our Price:  

  Доступные опции:

  Jūsų drauges pakerės paskutinę akimirką padaryta dovana – žiedo formos šalikėlis susiūtais galais. Jis – puikus aksesuaras, kuris suteiks daugiau spalvų ir žavesio bet kuriam drabužiui. Darbas neužims daug laiko. Mūsų pavyzdys pasiūtas iš Rowan prekės ženklo audinių naudojant Coats Cotton siuvimo siūlus. Pasisiūkite tai su BERNINA siuvimo mašina!
  Audinius galite pasirinkti čia.  Kas yra nemokamos schemos?
  Nemokamos mezgimo, nėrimo, siuvinėjimo ar kitos technikos schemos yra aprašymas kaip atlikti vieną ar kitą rankdarbį. Jos yra elektroninio formato, todėl su prekėmis nesiunčiamos.

  Kaip užsisakyti ir pasinaudoti nemokamą schemą?
  Įsidėkite ją į krepšelį su kitomis prekėmis ir patvirtinkite užsakymą.
  Pamatysite užrašą – „Jūsų užsakymas priimtas!“. Po juo matysite nuorodą „Parsisiųskite iš čia:“. Spustelėkite tamsiai raudonos spalvos schemos pavadinimą ir išsisaugokite ją savo kompiuteryje iškart po užsakymo patvirtinimo ar vėliau (30 dienų bėgyje) iš skyrelio „Mano duomenys“.

  Kiek nemokamų schemų galima užsakyti?
  Nemokamų schemų parsisiuntimo kiekis nėra ribojamas, tad į krepšelį galite susidėti tiek schemų, kiek jums patinka. Nedarykite atskirų užsakymų kiekvienai schemai, o susidėkite jas į vieną krepšelį ir tada tvirtinkite užsakymą. Taip sutaupysite tiek savo, tiek mūsų laiką.
  Pastaba: jei jūsų prekių krepšelio suma lygi 0 Lt (t.y. jei jūs užsakote tik nemokamas schemas), iš mokėjimo būdų rinkitės „Išankstinį apmokėjimą“.


  Колличество  


  Отзывы

Посетители, которые заказывают данный товар, также выбирают